טל עינת-בן אריה

שותפה

טל הינה בעלת ניסיון של למעלה משני עשורים בתחום דיני העבודה, קיבוציים ואישים כאחד. כחלק ממומחיותה, טל מספקת שירותי ייעוץ שוטפים, מיידיים ועדכניים בתחום יחסי העבודה, לרבות הכנת הסכמי העסקה אישיים, הסכמים קיבוציים והסכמי פנסיה. טל גם מייצגת את מגוון לקוחותיה בבתי הדין לעבודה . מומחיותה של טל משתרעת על פני התחום הרחב של הליכים משפטיים אישיים, סכסוכים קיבוציים, שביתות ומצבי שעת חירום. טל פועלת בשם המעסיקים שהיא מייצגת מול רשויות רגולטוריות שונות כגון הממונה על השכר במשרד האוצר, גורמים שונים במשרד הכלכלה ועוד. כן נותנת טל הדרכות בנושאים שונים בתחום דיני העבודה לרבות ללשכת עורכי הדין וללקוחות המשרד.

טל מייצגת מעסיקים ממגזרים רבים, לרבות חברות היי-טק, חברות נותנות שירותים,  חברות ספנות, מוסדות להשכלה גבוהה ומפעלי תעשייה.

במסגרת מומחיותה בתחום דיני העבודה, מספקת טל גם שירותים משפטיים המתמקדים בענף ההשכלה הגבוהה. בענף זה ניתן ייעוץ שוטף ותכוף, התומך במערכת יחסי העבודה הנוהגים, לרבות עריכת הסכמים קיבוציים וייצוג מול רשויות מדינה שונות. בנוסף, מסופק ייצוג משפטי בערכאות, הן בליווי תביעות אישיות והן במסגרת סכסוכים קיבוציים. כמו כן, ניתן סיוע משפטי בליווי משברים קיבוציים ונקיטת אמצעים אירגוניים.

עיסוקה המקצועי של טל כולל את התחומים הבאים: דיני עבודה – ייעוץ וליטיגציה; דיני עבודה בתחום ההשכלה הגבוהה – ייעוץ וליטיגציה; תוכניות לתגמול מנהלים.