משפט מסחרי

הצלחתו של כל גוף עסקי – בין אם מדובר בתאגיד ענק עם פעילות חובקת עולם, ובין אם זו חברת סטארט אפ בתחילת דרכה – מתבססת במידה גבוהה על שירות משפטי זמין ויעיל, הנותן מענה מלא, מעשי ואפקטיבי, הן לצרכים היומיומיים הקשורים לניהולו השוטף והובלתו של הארגון, והן לאירועים מיוחדים הדורשים התמודדות עם אתגרים מורכבים. מחלקת המשפט המסחרי של ש. פרידמן ושות׳, היא מהמיומנות והאיכותיות בישראל. אנו מספקים ללקוחותינו שירותים משפטיים הקשורים לפעילות מסחרית על כל גווניה, הנתפרים לצרכיו ומידותיו הייחודיים של כל לקוח – ובהתאם למטרות ולשיקולים אסטרטגיים ארוכי טווח.

הניסיון העשיר שלנו בזירה הבינלאומית כמו גם מערכת הקשרים הענפה,  מעניקים לשירותים אלה ערך מוסף משמעותי, אשר מציב אותנו בחזית העשייה המשפטית בארץ. העובדה שהמחלקה פועלת בשיתוף פעולה מלא עם מחלקות המסים, קניין רוחני, דיני עבודה ותגמול עובדים ובכירים, היי-טק, נדל״ן, משפט מנהלי, רגולציה והגבלים עסקיים – הופכת את ש. פרידמן ושות׳ ל- One Stop Shop אינטרדיסציפלינרי יעיל וענייני עבור לקוחותיו. מגוון השירותים שלנו בתחום המשפט המסחרי כולל ניהול מו״מ ועריכת הסכמים מכל הסוגים, לרבות – עסקאות מיזוגים ורכישות (גם עם חברות זרות), מיזמים משותפים, הסכמי השקעה, הסכמי נאמנות, הסכמים למתן  שירותים, הסכמי פיתוח, מיקור חוץ, הפצה, ייעוץ, זכיינות ורישיון, הסכמי ,OEM הסכמי מכר/רכש, ייבוא/ ייצוא וכו׳; ייעוץ במגוון נושאים רגולטוריים הנוגעים למהלך העסקי התקין, ופעילות מול גופים ציבוריים וממשלתיים; ייעוץ בנושאים הקשורים להקמת חברות חדשות ורישומן, וכלל העניינים הכרוכים בכך – לרבות שותפויות והסכמי מייסדים, הסכמי השקעה, גיוסי הון – בארץ ובחו״ל, ממקורות פרטיים ומוסדיים, ובהיקפים שונים; ליווי משפטי שוטף של החברה; ייעוץ באירועים מיוחדים הדורשים התמודדות עם  סוגיות מורכבות (כגון רכישת או מכירת נכסים, שיתופי פעולה עם שותפים אסטרטגיים, בדיקות נאותות, כניסה לפעילות עסקית במדינות חדשות, וכו׳), ליווי בפעילויות הקשורות לשוק ההון – בישראל ובחו״ל, הנפקות בהיקפים כספיים שונים בבורסות הארץ והעולם וכד׳.

בין לקוחותינו הוותיקים ניתן למצוא תאגידים גדולים – ישראלים וזרים, חברות וותיקות ומבוססות (פרטיות וציבוריות) מענפי התעשייה המסורתית, היי טק, תקשורת, מכשור רפואי, פיננסים, תשתיות ואנרגיה, נדל״ן, פארמה, ייצור, מו״פ, קבלנים, יזמים ומשקיעים פרטיים, ועוד. צוות המשפט המסחרי אמון על מתן מענה מיידי וענייני לצרכים המתעוררים של לקוחותיו, ושוקד על חיזוק מערכת קשריו – והכל על מנת להמשיך ולספק את השירות המצוין והאיכותי שבזכותם הוא נודע.